Snel sexcontact met mij!

Veilig een keiharde erectie

Plaats zelf een Sexbericht, succes verzekerd!

Gewoon een berichtje sturen en vragen of ze willen neuken!!

Jonge meiden willen graag een keertje neuken!

Probeer dit eerst voordat je begint te rukken!

Overspelige vrouwen zoeken contact via Whats App..!

Een lul zo hard als staal!

Zou jij een oudere vrouw neuken?

Rijpe Dames Zoeken Seks!

Geile Rijpe Milfjes Neuken!

Zou je een Moeder neuken?

Bloedmooi halfbloedje wordt verkracht in de speeltuin!
Categorie: verkrachting | maandag 26 september 2016

Chelsea was een bloedmooi halfbloedje van 16 jaar oud, ze was van half Surinaamse half Nederlandse afkomst. Ze had een mooie ronde kont en een stevige C cup, alle jongens vonden haar aantrekkelijk. Zelfs mannen van 40 stuurde intieme berichtjes naar haar. Ze was niet de braafste, ze hield van alle aandacht, die ze van jongens kreeg. Ze deed het met elke jongen die bij haar in de buurt kwam. Daarom werd ze voornamelijk door jaloerse meiden, "een slet" genoemd. Op een zaterdag avond ging ze uit met een paar vriendinnen naar een discotheek. Eerst even voor drinken om er alvast lekker in te komen, ze waren al aardig aangeschoten en eenmaal aangekomen bij de discotheek, was ze natuurlijk weer het middelpunt van de belangstelling. Alle jongens stonden om haar heen, en zelfs in de rij om met haar te dansen. Halverwege de avond was ze meestal uitgeput en ging ze even zitten (om vervolgens natuurlijk weer door te gaan met dansen). Maar dat bleek vandaag anders te gaan, want ze leerde een leuke jongen kennen!

Geile afspraakjes

Hij heette Romano, hij was 16 jaar oud, en had een mooi licht getinte huid. De typische "perfecte" jongen, waar alle meiden voor vielen. Hij zei, kom we gaan naar buiten hier is teveel lawaai om te praten Chelsea zag hem wel zitten dus ze gingen samen naar buiten. Zonder Chelsea's vriendinnen. Eenmaal buiten vroeg Chelsea "waar gaan we helemaal heen?", hij antwoordde met: "nog een klein stukje lopen, daar is een speeltuintje waar we rustig kunnen zitten". Chelsea vond het al een beetje raar om zo ver weg van de discotheek te gaan, ze begon te aarzelen maar liep toch verder. Na ongeveer 5 minuten gelopen te hebben kwamen ze aan bij het afgelegen speeltuintje. Chelsea had verwacht dat hun samen een lekker geil avondje gingen beleven maar daar aangekomen en nog 4 jongens te zien staan, dat zeker niet! Ze was nog net nuchter genoeg en had het gelukkig door. Ze probeerde zo snel mogelijk weg te rennen maar Romano hield haar vast. Ze begonnen aan haar borsten en kutje te zitten...

Ze smeekte of ze alsjeblieft wilden stoppen!

Maar ze kon geen kant op, ze waren veel te sterk. Ιιn van de jongens zei "je kan schreeuwen wat je wilt, maar niemand kan je hier horen, en het windt ons alleen maar meer op." Ze besloot dus haar mond maar te houden, omdat het toch geen zin had. Een van de jongens (zeker al 20 jaar oud) haalde zijn paal uit zijn broek en zonder pardon ramde hij hem hard haar kale tienerkutje in, ze schreeuwde het uit van pijn en een klein beetje genot! Ze had een nat kutje gekregen, tegen haar wil in, de jongen zag dat en zei, ik wist wel dat je het lekker zou vinden. Je staat niet voor niks bekend als het sletje van de stad!

Hij ging verder en steeds harder, ondertussen moest ze 1 van de andere 4 jongens pijpen en de andere aftrekken. De andere jongen stond genietend en tevreden toe te kijken en begon zichzelf af te trekken. Ze deed haar ogen open en herkende de jongen die ze aan het pijpen was, het was de broer van een vriendin van haar! Van schrik beet ze in zijn lul, en hij sloeg haar in haar gezicht met zijn vuist, ze was zo hard geslagen dat ze even bewusteloos was. De jongens zagen dat, en raakte lichtelijk in paniek en keken of ze nog wel leefde, ze leefde nog en hun geile fantasie werd hun te veel.

Ze besloten haar in haar nauwe kontje te neuken, nu ze toch bewusteloos was!

Romano haalde zijn lul uit zijn broek en begon zo hard mogelijk te pompen, zijn lul zwol steeds meer op in haar kontje en was gegroeid tot wel 23 centimeter. Net toen hij hem eruit haalde kwam Chelsea bij... Ze huilde en schreeuwde het uit van pijn. Toen ze klaar waren, zei de broer van haar beste vriendin tegen haar "als je dit tegen iemand verteld, dus ook mijn zusje dan doen we dit nog een keer maar dan rekken we je kontje lekker uit!" Ze hadden haar natuurlijk al in haar kontje geneukt maar ze was bewusteloos, dus had het niet gemerkt, Ze kon alleen nog maar aan pijn denken. zo lieten ze haar achter, helemaal alleen in het afgelegen speeltuintje vies en onder het vele sperma.

Het was half 2 's nachts en de discotheek was gesloten de vriendinnen van Chelsea begonnen zich zorgen te maken, ze dachten, die gaat toch wel weer neuken. Maar nu duurde het toch wel te lang en uiteindelijk vonden ze haar in het speeltuintje, ιιn van der vriendinnen vroeg geschrokt "wat is er met jou gebeurd!" Chelsea antwoordde met: niks, Romano hield een beetje van ruig, haar vriendinnen begonnen te lachen en ze gingen naar huis. Chelsea heeft het nooit tegen iemand verteld.

Sexparkeerplaatsen langs de Nederlandse snelwegen en carpoolstroken.  Getrouwde vrouwen laten zich neuken door andere mannen!  Wil jij een Negerin neuken?  








Viphoney.eu | rapetube | PornoTube | PornofilmTube | PoepsexTube | Plas SexTube | PlassexTube | OpasexTube | OmaTube | Omasexube | Omasextube | Moviestube
HD Tienersexfilms | Incesttube | Incest Tube | Incesttube | Homosextube | Hentaitube | Fucking-tube | Extremeextube | Camsextube | Bisextube | Bejaardensextube
Amateursextube | Anaalltube | Bejaardensextube | Amateursextube | Rapesextube | Rape-sextube | Rapetube | vommittube | Rapetube | Scattube | Moviestube | Sexfilmstube
Sekstube | Sexdatingtube | Sexfilmstube | Shemalesextube | Rape sextube |Smsextube | Smsextube | Spermatube | Swingerstube | Tienersextube | Tubeclips | Tubepornofilm
Tubesex | Tubesexfilms | Tubesex | Vommitube | Anaaltube | Hardcoretube | Oudeomafilms | Xxx- tube | Power Porno | Gratis Porno Sexfilm