Mijn eerste anale ervaring was bij een medisch onderzoek jaren geleden. Ik was net 25 en woonde samen met mijn vriend Theo. Omdat ik al een tijdje bij de huisarts liep voor pijn in mijn buik, stuurde hij mij door naar een specialist. De eerste keer bij deze man op het spreekuur onderzocht hij mij en stelde intussen allerlei intieme vragen, zoals: hoe vaak ik gemeenschap had en of het ook pijn deed bij het vrijen. De vragen werden steeds intiemer en op het laatst vroeg hij zelfs of ik ook anaal geslachtsverkeer had gehad. Nee, nog nooit, zei ik met een rood hoofd.
Hij zei me dat hij me de volgende keer inwendig zou onderzoeken. Ik kreeg twee zetpillen mee die ik s-morgens vroeg moest inbrengen. Het beste kon ik de dag voor het onderzoek zo min mogelijk eten. Intussen zat hij me een beetje verlekkerd aan te kijken. Dat was ik zo langzamerhand wel gewend, de meeste mannen zagen blijkbaar wel wat in mij. Ik deed veel aan sport en had toen nog een prima figuur. Vooral op mijn benen en billen was ik trots. Toen ik na afloop de spreekkamer uitliep voelde ik dat hij mij nakeek tot ik de deur achter mij sloot.
Twee weken later ging ik terug. De pillen hadden hun werk gedaan, ik voelde mij leeg en een beetje slap. Bij binnenkomst kwam de arts al op me toelopen. Ik moest mij uitkleden, terwijl hij alvast de onderzoekstafel in de juiste positie zette en wat spullen klaar legde. Ik trok mijn rok en mijn slipje uit. Ik moest voorover op de tafel gaan liggen. Aan weerskanten van de tafel zat een steun, waar ik mijn knieλn in kon zetten. Mijn buik lag daardoor vrij van de tafel en mijn billen staken omhoog en buiten de tafel. Hij ging achter mij zitten, ik kon hem niet meer zien en voelde mij dan ook niet erg op mijn gemak. Hij merkte dat natuurlijk en begon heel geruststellend tegen me te praten. Ik zou er weinig van voelen, want hij zou mij eerst een klein prikje in mijn bil geven. Na het prikje voelde ik mij een beetje dizzy worden, niet onprettig, het kon mij eigenlijk niet zo veel meer schelen.
Intussen bracht hij een slangetje bij me naar binnen en startte een apparaat. Ik voelde een warme vloeistof met stootjes naar binnen stromen en gelijk er ook weer worden uitgezogen. Ik was zo lekker ontspannen en lag er stiekem van te genieten. Na het spoelen zou hij eerst met een kleine camera naar binnen gaan en trots liet hij zien hoe klein deze wel was. Hij was ongeveer zo dik als een flinke tampon en ook de top was iets afgerond. Ik maakte mij allang geen zorgen meer en was volkomen ontspannen. De camera werd eerst ingesmeerd met een vettig goedje en toen voelde ik hoe hij voorzichtig tegen mijn anus werd geduwd. Terwijl hij hem stukje bij beetje naar binnen duwde, raakte zijn hand mijn kutje. Ik vond het niet eens onprettig; ik voelde zelfs een bekende tinteling in mijn buik en kreunde zachtjes. Gelukkig stond er een zacht achtergrondmuziekje op.
Steeds trok hij de camera iets terug en duwde hem daarna weer iets dieper. En elke keer kwam zijn hand tegen mijn kutje. Zijn vinger schoot daarbij soms een klein stukje naar binnen. Ongemerkt was ik mee gaan bewegen, zodat ik het ritme was gaan bepalen. Ik voelde hoe ik langzaam naar mijn hoogtepunt ging, maar net voor ik kwam stopte hij. Ik probeerde het nog af te maken door te knijpen met mijn dijspieren, maar op een of andere manier had ik te weinig kracht.
Hij wachtte even tot de grootste spanning weg was en trok toen langzaam de camera er uit. Er moest nog een ander, iets dikker, apparaat naar binnen. Ik moest me zo goed mogelijk ontspannen, dan zou ook dit geen pijn doen. Even later voelde ik weer iets zachtjes tegen mijn anus drukken. Hij zei, pers maar voorzichtig, alsof je het eruit wil duwen, dan zou het gemakkelijker gaan. Voorzichtig perste ik en ik voelde inderdaad hoe mijn anus zich langzaam steeds verder opende. Gelijktijdig drukte hij het ding naar binnen. Het was echter veel dikker dan de eerste, ik stond helemaal strak van onder. Gelukkig deed het geen pijn en het was ook lang niet zo koud en hard als de eerste. Het voelde zelfs warm aan. De tinteling in mijn buik kwam vrijwel meteen weer opzetten en ik begon weer ritmisch te bewegen en te kreunen. Langzaam duwde hij hem verder. Plotseling ging er een schok door me heen. Ik voelde hoe twee behaarde benen mijn billen en bovenbenen raakten en besefte dat dit zijn ding was. De arts was bezig mij van achteren te neuken! Hij merkte mijn reactie en wachtte enkele seconden af. Ik was echter te veel verrast om direct te reageren. Ineens stootte hij zijn paal dieper in mij en deed nu helemaal niet meer zijn best meer mij voor de gek te houden. Even later lag hij zelfs half over mij heen en zat helemaal in me. Hij begon draaiende bewegingen in me te maken terwijl hij zijn ballen zowat in mijn poesje drukte.
Na enkele seconden kwam hij luid kreunend in me klaar. Ik voelde ook nu heel duidelijk de warme vloed in me, en kwam vrijwel meteen ook klaar. Terwijl ik nog nagenoot, trok hij zich tergend langzaam uit me terug. Het leek wel of er geen eind aan zijn pik kwam en toen mijn anus zich verder opende om zijn knop door te laten, kwam ik voor de tweede keer.
Ik bleef stil liggen en voelde hoe hij mij waste en afdroogde. Zo zei hij, je kunt je weer aankleden. Over twee weken kun je terugkomen voor de uitslag. Toen ik weer buiten stond besefte ik nog amper wat er in het afgelopen half uur gebeurd was. Ik was nog steeds een beetje dizzy en dacht dat ik gedroomd had. Het lichte schrijnen van mijn kont bracht me echter weer bij mijn positieven. Het was geen droom, ik was echt van achteren geneukt.
Ik twijfelde, zou ik gewoon naar huis gaan en doen of er niets was gebeurd? Ik voelde me een beetje schuldig, ik had er toch ook van genoten, en hoe! En dat terwijl ik het altijd had afgehouden. Henk had al verschillende keren geprobeerd mij over te halen, maar ik was er zo van overtuigd dat het pijn zou doen, dat ik er nooit aan durfde beginnen. Ik wist nu wel beter
.
Thuis gekomen heb ik me grondig gedoucht. Ik kon het daarbij niet nalaten voorzichtig mijn kontgaatje te betasten, het leek wel of ik hem nog steeds in me voelde. Het was wat schraal, maar verder voelde het normaal.
De volgende dagen heb ik er weinig aan gedacht, ik keek uit naar het weekend. Mijn vriend Theo had een vracht voor Spanje en was de hele week weg. Op zaterdagavond was hij weer thuis en hing er zon ouderwets broeierig sfeertje in huis. Theo kon niet van mij afblijven. Hij had een sexy setje voor mij meegenomen en vroeg of ik het wilde showen. Hij vond het prachtig en al snel lagen we heerlijk te vrijen in bed.
Toen hij over mijn billen streelde en in de buurt van mijn kontgaatje kwam, leek het wel of ik in brand vloog. Ik dacht ineens weer aan wat er die week was gebeurd en werd op slag weer supergeil. Ik duwde mijn kont zover mogelijk omhoog en kreunde. Theo begreep mij direct en streelde met zijn vingers door mijn bilnaad steeds dichter naar het gaatje. Hij wilde zijn vinger naar binnen duwen, maar ik protesteerde en reikte naar het nachtkastje. Hij zuchtte teleurgesteld, maar keek verrast toen ik een pot creme in zijn handen drukte.
Hij stak zijn vinger diep in de pot, smeerde ook mij goed in en duwde zijn vinger daarna zonder aarzelen bij me naar binnen. Ik was gelukkig niet schraal meer en vond het heerlijk; ook Theo genoot. Hij pakte iets van onder het bed en stak dat in mijn kutje. Even later voelde ik een zachte trilling in mijn onderbuik, die steeds sterker werd. Theo had blijkbaar ook een vibrator gekocht en wilde mij daarmee verrassen. Met zijn vinger in mijn kont en die trillende vibrator in mijn kutje kwam ik als een sneltrein. Ik gilde het uit en het duurde voor mijn gevoel eeuwig.
Toch had ik nog niet genoeg, ik wilde Theo nu ook in mij voelen. Ik pakte de pot en smeerde zijn pik helemaal in. Hij trok mij op mijn knieλn en drukte zijn pik meteen flink tegen mijn anus. Ik wist nu gelukkig wat ik moest doen en even later voelde ik hem naar binnen glijden. Ik pakte de vibrator, duwde die aan de voorkant naar binnen en zette hem gelijk op maximum. Jeetje wat een heerlijk gevoel. Gelijktijdig twee pikken in je te voelen en dan die trillingen. Ook Theo voelde de trillingen diep in me en begon me stevig te neuken. Het duurde niet lang of ik kreeg een enorm orgasme. Gelijktijdig begon Theo hevig te schokken en kwam klaar in mijn kontje. Ik voelde bij elke stoot hoe de sperma zich naar buiten perste. Het leek wel of Theo bleef komen.
Enige tijd later werd ik wakker van de kou, we waren beide in slaap gevallen. Ik ging me wassen, kroop weer in bed en trok de dekens over ons heen. Ik kroop dicht tegen Theo om warm te worden. Hij werd wakker en sloeg zijn arm om me heen. Hij vertelde dat dit de grootste verrassing voor hem was sinds we samenwoonde, hij had nog nooit zo lekker met me geneukt. Hij snapte niet hoe het kwam dat ik er nu zo van genoot, terwijl ik er eerst niets van wilde weten. Ik heb maar gezegd dat ik het zelf ook niet begreep en dat het waarschijnlijk kwam omdat ik zo naar hem had verlangd.
Het was alsof we weer opnieuw verliefd op elkaar waren geworden en we vrijden veel vaker. Soms nam hij me van achteren, maar meestal gewoon van voren. Soms ook stopte hij de vibrator er van achteren in. Bij een van zijn volgende reizen nam hij een rubberen ring mee die om zijn pik ging en waaraan een buigzame deel zat, dat in mijn anus ging. Hij neukte mij dan gelijk van voor en van achter.
De uitslag van het onderzoek was gelukkig gunstig, ik hoefde mij nergens zorgen over te maken. De arts schreef medicijnen voor, die me binnen een paar maanden van de klachten zouden afhelpen. Hij vroeg of ik nog last van het onderzoek had gehad en ik zei met een rood hoofd dat het wel meeviel. Als de klachten terugkwamen mocht ik terugkomen, zei hij met een brede glimlach. Aan de ene kant vond ik hem een engerd, maar dankzij hem hebben Theo en ik toch veel meer sexplezier van elkaar gehad.
Mijn eerste anale ervaring
Categorie: anaal | zaterdag 20 juli 2013 04:26